תהליכים נכונים בבניית אתר מנצח!

 

מתוך סיעור מוחות משותף, אנחנו נדריך אתכם בכל שלב של תהליך בניית האתר,  תהליכים אלו יתנו לכם מושג כלשהו ככל דרך שלבי בניית האתר.

בניית אתר וויקס WIX

שלב 1: הכנה ראשונית והצעת מחיר הצעד הראשון הוא לאסוף את כל המידע החשוב אותו תרצו להעביר באתר האינטרנט שלכם.  הכנה זו תעזור לכם ולנון השירות לקבוע את היקף הפרויקט. במקרים רבים, תהליך זה הוא שלב קריטי לקביעת המחיר, אנחנו כסטודיו לבניית אתרים היינו רוצים לדעת כמה שיותר על העסק שלכם ולקבל דוגמאות של אתרים אחרים שיש להם את המראה שאתם מבקשים, להרגיש את הפונקציונליות שאתם מחפשים (זה גם בסדר  לספר לנו על אתרים שאותם אתם לא אוהבים יותר מדי.)

שלב 2: הערכת פרויקט

אם בטלפון, באימייל או בפגישות פנים אל פנים כדי לוודא שיש לנו את כל הפרטים אנו עשויים לבקש לענות על שאלון איפיון ראשוני לאחר שלב זה, יהיה לנו את המידע שאנחנו צריכים כדי להתחיל בהרכבת ההמלצות המוצעות שלנו והתקציב. 

שלב 3: תכנון, מחקר ועיצוב

בהתאם לגודל הפרויקט, שלב זה הוא קריטי. הבנת קהל היעד שלכם, והמטרות היא נקודת פתיחה חשובה מאוד עבור כל פרויקט עיצוב מוצלח. בשלב זה, אנו נבנה מפת אתר  נארגן את התוכן ונאסוף את כל הנכסים המתאימים. שלב זה עוזר לנו להבין את האתגרים והפתרונות אשר יגיעו עם עיצוב יצירתי. לאחר אישור אנחנו יכולים להתחיל לבנות אתר שעובד עבור הלקוחות שלכם.

שלב 4: בניית האתר רוב האתרים שאנו בונים הם דינאמיים באופן כלשהו, עם אישור שלכם לפריסת האתר, אנו נתחיל את שלב הבנייה נתאים את האתר לאיפיון, נעצב לפי המותג הרלוונטי ונשמור על פלטת הצבעין המתאימה לו לאורך כל דפי האתר,  נטמיע לפי הצורך חנות און ליין, בלוגים, רשתות חברתיות, טפסים חכמים, תמונות, וידיאו וכן הלאה. 

שלב 5: הסקירה האחרונה, QA בדיקות והדרכה

כאשר בניית האתר הושלמה נסקור ונבדוק את האתר כולו אתכם. אנו גם מספקים הדרכה לכל כלי ניהול שהאתר עשוי לדרוש. לבסוף, אנחנו עושים בדיקה יסודית ואז הגימורים יושלמו לקראת העלאת האתר

שלב 5: העלאת האתר! כשהכל נבדק ואושר, הטסטים שלכם הושלמו, ניתן להעלות את האתר החדש לאוויר, לאחר  ההעלאה, נעמוד לצדכם בכדי להתמודד עם כל בקשות, תוספות או שיפורים בהתאם להסכם הראשוני ומעבר לכך.

#בנייתאתרבנייתאתרוויקסעיצובאתרבנייתאתרים #בנייתאתרוויקס #עיצובאתר #בנייתאתרים

  פוסטים אחרונים  
  ארכיון  
  חיפוש לפי תגיות  
אין עדיין תגים.
  עקבו אחרינו  
  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle