5 טיפים לשיפור חווית המשתמש באתר שלך

דבר אחד שגוגל לוקח ברצינות כאשר הוא קובע את דירוג החיפוש הוא מידת ההתעניינות באתר. אם שיעור הנטישה שלך (מספר האנשים שלוקחים מבט אחד באתר שלך וסוגרים אותו) הוא גבוה, אתה לא תהיה בעמוד הראשון. המפתח לשמירה על אנשים באתר שלך הוא לספק להם חוויית משתמש טובה (UX). הבה נבחן 5 דרכים בכדי לשפר את ה- UX שלך.

  1. תפריט פשוט - עשרות דפים ותתי דפים בתפריט האתר הם מתישים, צמצמו את הנושאים ותתמקדו במטרה בכדי להפוך את הגלישה והחיפוש באתרכם לפחות מסובך. כאשר אתם בתהליך בניית האתר, הכינו מפת אתר והגדירו את הניווט בתפריט פשוט ככל האפשר.

  2. גרפיקה - אף אחד לא רוצה לראות באתר רק טקסט, העיצוב בבניית אתר הוא שלב קריטי ובו קובעים את פלטת הצבעים והמראה הכללי, אך לפני שמתחיל שלב העיצוב בין אם אתה חולם להנפיש את הלוגו שלך, להשתמש בצילומים באיכות גבוהה, או לכלול תוכן וידאו באתר שלך, חשוב שתהיה חשיבה מלאה בעיצוב שתתתפוס את תשומת הלב של המשתמש ותגרום להם לרצות לקרוא את התוכן שלך.

  3. אופטימיזציה-Mobile - יותר אנשים מחפשים בניידים מאשר במחשבים שולחניים בימינו. כלומר, אתר מתאים לניידים הוא חובה. בבניית האתר דאג לבצע התאמה לנייד.

  4. אין לעצבן את המשתמש - אתן דוגמה. אתה בחדר שקט של הבית בשעת ערב מאוחרת. אתה לוחץ על אתר, ופתאום וידאו או מודעה קופצת בווליום שלא היית מוכן אליו. אם יש לך משהו שמופעל באופן אוטומטי באתר שלך, יש לוודא שאפשרות הצליל מוגדרת ככבויה. תן למשתמש להפעיל אותו אם הוא רוצה לשמוע את זה.

  5. בלוג - לספק תוכן שימושי בתחומך,מתומצת וקולע. בנוסף, משתמש עשוי להיכנס לבלוג ולחזור דרך מאמרים אחדים, ולהגדיל באופן משמעותי את משך הזמן שבו אדם נמצא באתר. בלוג הוא דרך מושלמת בהגברת המעורבות.

מעורבות באתר מותאם ומשופר פירושו דירוג טוב יותר, לכן אני ממליצה להתחיל לעבוד על ה-UX שלך היום!

#5דרכיםלשפראתחוויתהמשתמשבאתרשלך #בנייתאתרים #בנייתאתרוויקס #בנייתאתרבנייתאתרוויקסעיצובאתרבנייתאתרים #עיצובאתר

  פוסטים אחרונים  
  ארכיון  
  חיפוש לפי תגיות  
אין עדיין תגים.
  עקבו אחרינו  
  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle